Upravit stránku

Účinnost přístroje Vacutherm Thermal je založena na cvičení v uzavřené kapsli při využití intenzivního infračerveného záření - tepla. Díky využití infračervených paprsků v uzavřené kapsli při současném cvičení vytváří náš organismus 5 až 6 krát více potu než v sauně nebo v podobných zařízeních. [vacu fit thermal]

Tak lze při 30 minutovém cvičení spálit opravdu velké množství kalorií! Výsledky výzkumu již dlouho uvádějí, že při vyprodukování 1 gramu potu spálí lidské tělo 0,586kcal, tím dochází k intenzivnímu hubnutí na místech, kde je to nejvíce třeba - bříško, boky, zadeček a stehna!

Přijďte si vyzkoušet tento zázrak do salonu Be In v Hradci Králové.

Jak funguje Vacutherm na celulitidu

Infračervené paprsky nahřívají tělo a rozšiřují krevní cesty. Výsledkem je zlepšení krevního toku a tím lepší prokrvení a okysličení tkání. Bohatě okysličená krev se dostává do míst, kde je jí často nedostatek (pokožka zrůžoví). Při tomto procesu dochází v organismu k odstraňování velkého množství toxinů z pokožky a podkožní tkáně a také k redukci tukové tkáně.

Hlavní výhodou použití infračerveného záření Infrared, je zbrusu nové, účinné řešení při problémech s nadváhou a celulitidou. Rovněž příznivě působí pro ošetření problematické pleti a ekzémů. Přístroj Vacutherm je dokonalým doplňkem podtlakových strojů Vacushape a Body-Space.

IR (Infrared IR) záření se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Infračervené paprsky pronikají do hloubky v podkoží a tukové tkáni, která je 4 až 5 mm, a vytváří pozitivní změny v lidském těle. Zdravý efekt pocení přichází při teplotě 35-45 °C, aniž by docházelo k zatížení srdečního, dýchacího a oběhového systému. Infračervené paprsky jsou také používány při kožní, kardiovaskulární léčbě a fyzioterapii.

  • CVIČENÍ - skvělý způsob jak okamžitě zahřát svaly, zrychlit krevní oběh, metabolismus a proces pocení. Dochází zde k dvojnásobně rychlejšímu spalování kalorií a cvičení je výrazně efektivnější.
  • DVAKRÁT RYCHLEJŠÍ SPALOVÁNÍ TUKŮ - prokrvení krevní tkáně má za výsledek rychlejší ztrátu nadbytečných kilogramů a celulitidy.
  • ODSTRANĚNÍ TOXINŮ Z TĚLA - odstranění toxinů a jedů během intenzivního pocení.
  • URYCHLENÍ METABOLISMU - spalování kalorií - Vacutherm je naprosto skvělý pomocník při ztrátě přebytečných kilogramů a zrychlení metabolismu. Zvýšením teploty o 1 stupeň urychlíme přeměnu hmoty o 30%.
  • ZLEPŠENÍ KARDIOVASKULÁRNÍ KONDICE - zvýšení tepové frekvence na hodnoty, kterých dosahují lidé intenzivním cvičením.
  • LÉČIVÉ ÚČINKY - pozitivní účinky při léčbě úrazů a chronických neurologických poruch revmatoidního původu.
  • ZPOMALENÍ STÁRNUTÍ PLETI - fantastické účinky na oddálení stárnutí kůže. Díky infračervenému záření dochází ke zvýšení produkce kolagenu v pokožce.
  • ZVÝŠENÍ PRUŽNOSTI - každé terapie Vacutherm Thermal umožňuje trvale rozšiřovat vazy, kloubní pouzdra, šlachy v průměru od 0,5 až po 0,9%. To vytváří obrovskou příležitost využít infračervené paprsky tam, kde má být tkáň horká pro zvýšení rozsahu pohybu v kloubech. Vacutherm lze použít ve sportu, rehabilitaci a pohyblivosti, která dává jistotu, že tkáně jsou dostatečně připravené pro cvičení. Dosažené výsledky jsou udržitelné.
  • TEPLO má významný vliv na snižování nadváhy. Zrychluje: vyplavování toxinu z těla (detoxikace), efekt odbourávání tuků a pomáhá v boji s celulitidou.(Tím, že se zvýší prokrvení a zrychlí cirkulace krve v těle).
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti