Upravit stránku

Odbourávání tuků v salonu Be In

Salon Be In v Hradci Králové a v Náchodě nabízí svým klientům komplexní a profesionální služby v nových a moderních prostorách.

Naši činnost v oblasti péče o tělo jsme zahájili již v roce 2008 v Pardubicích v salonu Be In. Od této doby se snažíme poskytovat profesionální služby na té nejvyšší možné úrovni. Byli jsme první centrum ve městě s nabídkou nového typu cvičení Power Plate a Vacushape, ke kterým jsme postupem času přidávali nové aktivity a služby. Ty se neustále těší vaší velké oblibě z důvodu rychlých a viditelných účinků. O dva roky později jsme rozšířili poskytování našich služeb právě i do Hradce Králové. Začátkem roku 2020 jsem se rozhodli založit pobočku i v Náchodě.

Trendem dnešní doby je vést sami sebe ke zdravému způsobu života, zajímat se o příčinu našich problémů (nadváhy, celulitidy, bolesti zad, otoků nohou, chladných končetin, apod.) a především o jejich prevenci - odbourávání tuků.

Snažíme se co nejlépe propagovat fitness a péči o tělo jako životní styl. Našim klientům chceme poskytovat profesionální služby prováděné pouze vysoce vyškoleným personálem.

Nabízíme procedury, které se výrazně neliší od podobných center. Lišíme se přístupem ke klientovi a k jeho problémům. Naší snahou je umožnit našim klientům dosahovat svých vytyčených cílů v co možná nejpříjemnějším a moderním prostředí.

U nás - v moderně a stylově zařízeném salonu Be In najdete vždy jen to nejmodernější vybavení, zázemí a profesionální služby. Věříme, že návštěva salonu Be In se stane vaší každodenní radostí. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem.

Proč právě my?

 • U nás se setkáte se vždy příjemným a ochotným personálem, který je připraven poradit a zodpovědět vaše otázky!
  "Naše práce nás baví!"
 • Stále sledujeme nové trendy a dění v našem oboru. Spolupracujeme s lékaři a dalšími odborníky.
  "Jdeme s dobou!"
 • Moderní a čisté prostředí, ve kterém se vám bude nejen příjemně cvičit, ale i relaxovat.
  "Čistě prostředí je samozřejmostí!"
 • V salonu Be In naleznete komplexní péči o vaše tělo. Jedinečnost spočívá v propojení aktivní složky (cvičení) a pasivní složky (myostimulace, lymfodrenáž, infraoblek). Kombinací těchto složek urychlíme proces hubnutí a tvarování postavy, zbavíme vás celulitidy a otoků nohou, nebo vyřešíme nedostatečné prokrvení vašeho organismu, které vám brání v hubnutí!
  "Jen cvičit někdy nestačí!"
 • V našem salonu cvičíte pouze na originálních strojích! Tato problematika se stává v poslední době stále diskutovanějším tématem, ale u nás si můžete být jisté kvalitou a originálním původem všech strojů.
  "V Be In jedině originál!"
1
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti