Upravit stránku
LPG lipomassage

Zažijte cílené a rychlé zeštíhlující ošetření s anti-aging efektem na vlastní kůži!

LPG lipomasáž navrací vaší pokožce přirozenou krásu a pevnost. Ošetření probíhá prostřednictvím unikátního přístroje Cellu M6 Integral [2]. Vše je příjemné, neinvazivní a naprosto bezbolestné.  

LPG přístroj během jednoho ošetření působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém velmi efektivně.

Hlavní účinky LPG lipomasáže:

  • Zpevnění a tvarování postavy.
  • Cílená a rychlá léčba a prevence celulitidy.
  • Přirozená aktivace procesu spalování tuků.
  • Aktivace lymfatického systému.
  • Relaxace těla s okamžitým efektem.

Jak tato metoda funguje

LPG lipomasáž je unikátní technika ošetření těla, které aktivuje přirozený proces uvolňování a štěpení tuků, takzvanou lipolýzu. Uvolněním tukových buněk z podkoží se vám výrazně zredukují tukové polštáře v problematických partiích a další nedokonalosti pleti (např. celulitida). Současně s odbouráním tuků dochází k aktivaci fibroblastů (buněk mládí), které zvýší svoji produkci kolagenu a elastinu. Tím bude vaše pleť pevnější, zářivější a mladší.

Ošetření LPG

Pro koho je lipomasáž vhodná:

  • Pro klientky, u kterých navzdory dietám a pravidelnému cvičení, nedochází k redukci tuků v oblasti břicha stehen, hýždí nebo jiných rizikových partií.
  • Pro ženy, které prošly hormonálním kolísáním (např. během puberty, těhotenství nebo menopauzy) a zanechalo na jejich postavě velké změny.
  • Pro všechny, kteří mají zodpovědný přístup ke svému zdraví a chtějí si co nejdéle ponechat pevnou postavu a mladiství vzhled.

Jak ošetření probíhá 

Po diagnostice vaší postavy a konzultaci vám sestavíme individuální program. Pro maximální výsledky doporučujeme provést kůru 10 ošetření s četností 2-3× týdně. Délka jedné procedury je 40 minut. K ošetření potřebujete speciální LPG overal, který vám rádi zapůjčíme. Pokud si u nás zakoupíte balíček na 5 nebo 10 ošetření, dostanete ho od nás jako dárek. Vám už nezbývá nic jiného, než relaxovat a těšit se na brzké výsledky.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti