Upravit stránku

Power Plate® využívá zdokonalenou formu vibrací, díky které hravě zpevníte tělo a vytvarujete si postavu. Nabízíme vám cvičení na přístroji Power Plate v příjemném prostředí. První hodiny vám pomůže profesionální trenér.

Přijďte k nám posílit své tělo a zároveň si odpočinout. Prozradíme vám a naučíme vás všechny potřebné cviky na powerplate. Dokonce se zaměříme na partie, které budete chtít posílit nejvíce. Jsme pro vás v Hradci Králové. Objednejte se na svou první hodinu ještě dnes. Je to jednoduché. Využijte níže umístěný kontaktní formulář.

Jak funguje PowerPlate?

Power Plate® pracuje na bázi mimovolních tělesných reflexů, které jsou vyvolány speciální vibrací působící na vysoký počet svalových vláken, jež nejsou při běžném tréninku ovlivnitelná. Umožňuje tak snadný, bezpečný a vysoce efektivní trénink.

Za pouhých 20 minut dosáhnete stejných výsledků jako při běžném cvičení trvajícím  1,5 až 2 hodiny. Zkuste to také a přesvědčte se sami, že krásné postavy lze dosáhnout opravdu efektivně.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti