Upravit stránku

Společnost Nutrend je oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu. Nutrend je neoddělitelně spjat se sportem a do svého portfolia doplňků sportovní výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce se špičkovými sportovci. Nutrend se řadí mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a zdravý životní styl.

K dostání u nás v Salonu:

CARNITIN DRINK 750ml

Díky účinné kombinaci látek je CARNITIN DRINK ideálním nápojem pro podporu vašeho výkonu a pro zvýšení využívání energie z podkožního tuku. Je nesycený a neobsahuje žádný cukr. Díky obsahu taurinu a vitamínu B3 vám také pomůže zlepšit koordinaci pohybů a  soustředění. Podílí se na celkové energizaci organismu a výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost.
Pro stimulaci metabolismu (urychlení látkové výměny) je přidán kofein (mimo příchutě eucalyptus+kiwi, fresh grep), který napomáhá zvýšit metabolický obrat a má za následek zvýšené využívání energie z tuků. Současně dochází k celkovému zvýšení metabolismu, což pro organismus znamená, že pro zabezpečení základních životních funkcí (tzv. bazální metabolismus) spotřebovává více energie.

  • doplňuje tekutiny a energii
  • urychluje spalování tuků
  • zlepšuje koordinaci pohybů a koncentraci

Doporučené dávkování:

  • 1 láhev Carnitin drinku denně
  • pro podporu fyzického výkonu začněte užívat  před výkonem, dávkujte i během výkonu

CEREÁLNÍ TYČINKY NUTREND

PROFIGUR CEREAL
PROFIGUR CEREAL je extrudovaný výrobek, který představuje hodnotnou svačinku lahodné chuti ovoce, müsli, mléka a křupavých cereálií. Je současně příjemnou formou příjmu vitamínů, vápníku pro pevné kosti a  bifidokultur pro správné trávení.

PROFIGUR MÜSLI
Müsli tyčinka s ovocnou chutí obohacená o L-Carnitin, vlákninu, lecitin a  vitaminy. Tyčinka je příjemnou formou příjmu 10 vitaminů, vápníku pro pevné kosti, prebiotické vlákniny inulinu a bifidokultur pro správné trávení.

PROFIGUR MÜSLI s cik cak polevou 
Müsli tyčinka s ovocnou chutí obohacená o L-Carnitin, vlákninu, lecitin a  vitaminy. Tyčinka je příjemnou formou příjmu 10 vitaminů, vápníku pro pevné kosti, prebiotické vlákniny inulinu a bifidokultur pro správné trávení.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti