Osobní vizážista Pardubice

Každá žena chce být krásná a ráda se cítí dobře. Proto jsme pro vás připravili službu Profesionální líčení a make-up. Osobní vizážista salonu Be IN v Pardubicích se postará o váš dokonalý make-up.

Provedeme Vám líčení a make-up vhodný pro Vaši osobnost a pro konkrétní účel. Objednejte se ještě dnes přes níže umístěný formulář.

Vytvoříme vám make-up pro různé příležitosti

  • denní líčení
  • večerní líčení
  • slavnostní líčení
  • svatební make-up
  • foto make-up

Současná měřítka módy kladou důraz především na individualitu a její charakteristické potřeby a také životní styl. Velmi důležité u správného make-upu  je vybrat správné odstíny k našemu typu pleti, barvě vlasů a očí. Pokud si nevíte rady, pomůže vám náš osobní a svatební vizážista.

Estetická úprava obličeje má kromě dekorativního poslání ( tj. zlepšení vzhledu zdůrazněním estetických prvků a potlačením těch méně estetických) i ochranné a korektivní. Make-up však nesmí působit nepřirozeně – jako maska.

Barvu make-upu je lepší zkoušet za denního světla, aby se přesně zjistilo, jak bude pleť vypadat venku. Správný odstín se jakoby rozplyne po tváři.

Existují dva klíče k dokonalému make-upu:

  • vybrat si správný odstín
  • zvolit správný přípravek

Na výběr jich máme na trhu hned několik:

Tonovací hydratační krémy - jsou jen lehce krycí. Spíše sjednocují pokožku, která je od přírody krásná.

Tekuté make-upy - hodí se pro všechny typy pletí, kromě nejsušších. Aplikace je velmi jednoduchá díky svému tekutému složení.

Krémové make-upy - jsou husté, těžké a dokonale krycí. Vhodné např. na večerní líčení, focení, kdy perfektně zakryjí všechny estetické vady.

Pěnové make-upy - jsou zvláčňující, nanášejí se poklepy, perfektně přilnou k pokožce.

Kompaktní make-up – obsahuje podklad i pudr, k dostání je obvykle v  pudřence s houbičkou. Vytváří velmi jemnou úpravu a je ideální do kabelky.

Make-up v tyčince - má hustou strukturu, je ideálním řešením na drobné nedostatky, které tak snadno zakryje.

Make-up se nanáší výhradně na očištěnou pleť přípravky k tomu určenými a  následnou péčí pleťového krému. Tím docílíme, že se nebude zanášet a  usazovat do porů pokožky. Dnešní kvalitní make-upy, jsou dnes už vysoce ochrané vůči UV záření obsahují UV filtry a působí i jako ochrana vůči povětrnostním vlivům a chrání tak pleť.

PUDRY dodávají pleti hebký povrch a jsou součástí dokonalého make-upu, který je právě pudrem lépe zafixovaný a na pokožce pak déle vydrží. Absorvuje mastnotu z pokožky a zabraňuje vzniku lesklých ploch. Pleť pak získá hebký a sametový vzhled.

Pudr sypký- pleť je dlouhodobě upravená, aplikuje se rozprášením pomocí kvalitního štětce na pudr. Pleť je tak dokonale hladká a působí hebkým dojmem
Pudr kompaktní – aplikuje se buď štětcem na pudr, nebo houbičkou u které je třeba dátvat si pozor a nanášet stejnoměrně. Dodává pleti přirozený vzhled.

Objednejte se k osobnímu vizážistovi!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Navštivte jeden z našich salonů v Hradci nebo Pardubicích

Máte to k nám blíž z Pardubic nebo Hradce Králové? Vyberte si pobočku, která Vám lépe vyhovuje.

Kontakt

Salon Be IN
Labský palouk 495
530 09  Pardubice
Tel.: +420 723 998 677

Chelčického 320
Hradec Králové
Tel.: +420 602 941 902
E-mail: