Tvarování postavy - Myostimulace

Přístroj na formování a tvarování postavy a zpevňování svalstva Myostimulace je vhodný pro ženy i pro muže. Jednoduše pro všechny, kteří nemají rádi aktivní pohyb. Výhodou je intenzivní procvičování svalů bez fyzické námahy.

Zkombinujte svoji pohybovou aktivitu s tímto velmi efektivním přístrojem! Díky této jedinečné kombinaci bude vaše postava krásně pevná a vytvarovaná, čehož někdy nedosáhneme jen pouhým cvičením. Proto využijte této možnosti, kterou vám náš Salon Be In v Pardubicích nabízí.

Pro viditelný výsledek je vhodné absolvovat minimálně 10 procedur 2- 3 x týdně. Objednat se můžete ještě dnes pomocí níže umístěného formuláře.

Proč Myostimulace?

Myostimulace je bezpečná léčebná, kosmetická a  masážní metoda, při které pomocí elektrických impulzů vhodného kmitočtu dochází ke dráždění příslušných svalových a nervových buněk. Rytmicky se opakující stahy svalů vyžadují energii, která je odebírána z tukových zásob kolem svalů.

Myostimulátor se používá na všech částech těla, kde pomůže odbourávat tukové polštářky, celulitidu a obezitu. A to především na nejchoulostivějších partiích jako jsou stehna, boky, hýždě a  břicho. Po deseti procedurách se dosahuje úbytku 2-8cm v pase, 3-5cm v  bocích a na stehnech. Příznivým účinkem myostimulátoru je odstranění zácpy a bolestivé menstruace. Výrazného zvýšení lze dosáhnout spojením s  vhodnou životosprávou a zvýšením pohybové aktivity

Myostimulace slouží ke zpevnění a formování postavy, úbytku tukové tkáně a snižování tělesné hmotnosti. Bezpečnou cestou vám pomůže zpevnit a vytvarovat postavu.

Objednejte se na tvarování postavy pomocí Myostimulace!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Navštivte jeden z našich salonů v Hradci nebo Pardubicích

Máte to k nám blíž z Pardubic nebo Hradce Králové? Vyberte si pobočku, která Vám lépe vyhovuje.

Kontakt

Salon Be IN
Labský palouk 495
530 09  Pardubice
Tel.: +420 723 998 677

Chelčického 320
Hradec Králové
Tel.: +420 602 941 902
E-mail: