Posilovací vibrační stroj Power Plate

Stačí 30 minut 2x týdně s přístrojem Power Plate a uvidíte výsledky.

Power Plate® využívá zdokonalenou formu vibrací, díky které hravě zpevníte tělo a vytvarujete si postavu. Nabízíme vám cvičení na přístroji Power Plate v příjemném prostředí. První hodiny vám pomůže profesionální trenér.

Přijďte k nám posílit své tělo a zároveň si odpočinout. Prozradíme vám a naučíme vás všechny potřebné cviky na powerplate. Dokonce se zaměříme na partie, které budete chtít posílit nejvíce. Jsme pro vás v Pardubicích i v Hradci Králové. Objednejte se na svou první hodinu ještě dnes. Je to jednoduché. Využijte níže umístěný kontaktní formulář.

benefity

Jak funguje PowerPlate?

Power Plate® pracuje na bázi mimovolních tělesných reflexů, které jsou vyvolány speciální vibrací působící na vysoký počet svalových vláken, jež nejsou při běžném tréninku ovlivnitelná. Umožňuje tak snadný, bezpečný a vysoce efektivní trénink.

Za pouhých 20 minut dosáhnete stejných výsledků jako při běžném cvičení trvajícím  1,5 až 2 hodiny. Zkuste to také a přesvědčte se sami, že krásné postavy lze dosáhnout opravdu efektivně.

Objednejte se na posilovací stroj Power Plate!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Navštivte jeden z našich salonů v Hradci nebo Pardubicích

Máte to k nám blíž z Pardubic nebo Hradce Králové? Vyberte si pobočku, která Vám lépe vyhovuje.

Kontakt

Salon Be IN
Labský palouk 495
530 09  Pardubice
Tel.: +420 723 998 677

Chelčického 320
Hradec Králové
Tel.: +420 602 941 902
E-mail: