16.11.2015 14:58

Darujte dárek prospěšný zdraví

Vánoční akce

Vzhledem k tomu, že se blíží čas Vánoc a s tím spojené vymýšlení dárků, přináším Vám tip, jak můžete někomu nebo třeba i sobě pomalu pomoct změnit svůj život a to třeba už jen tím, že začnete užívat správné a velmi kvalitní doplňky stravy jako jsou ZELENÉ POTRAVINY (chlorella, zelený ječmen).

V případě zakoupení jednoho produktu od Green Ways obdržíte poukaz na 50% slevu na KOMPLEXNÍ ANALÝZU TĚLA. (Cena analýzy po slevě je 175,-Kč)

V případě zakoupení 2 produktů najednou od Green Ways održíte poukaz na 1 komplexní analýzu těla v hodnotě 350,-Kč ZCELA ZDARMA, kterou můžete věnovat komukoliv jako dárek nebo si ji využít samy pro sebe.

Navíc budete mít jistotu, že tyto doplňky jsou opravdou špičkou ve svém odvětví! Stále říkám, že bych NIKDY nepropagovala něco, za co si hrdě nestoupnu a konkrétně tím myslím jakýkoliv doplněk stravy.
Za co ale dám ruku do ohně jsou ZELENÉ POTRAVINY v té nejvyšší kvalitě .... Já sama nejím nekvalitní jídlo, tak proč bych měla kupovat levnější zelené potraviny???
Proto chcete-li udělat krok správným směrem, kupte dárek, který prospěje zdraví! Chlorella, ječmen nebo spirullina jsou ideální volbou. 

Tato akce je platná do 23.12. a počet poukazů je omezen.

Máte zájem o zakoupení produktů od Green Ways?

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Navštivte jeden z našich salonů v Hradci nebo Pardubicích

Máte to k nám blíž z Pardubic nebo Hradce Králové? Vyberte si pobočku, která Vám lépe vyhovuje.

Kontakt

Salon Be IN
Labský palouk 495
530 09  Pardubice
Tel.: +420 723 998 677

Chelčického 320
Hradec Králové
Tel.: +420 602 941 902
E-mail: