Body Wraps

Metoda wrapu pochází z americké Floridy, kde tyto zábaly používají snad všechny hollywoodské hvězdy.
V USA se tato metoda wrapu používá více než 20 let a my jsme velmi rády, že tuto metodu můžeme konečně využívat i u nás - v České republice a že vám ji můžeme nabídnout jako další službu v našich salonech Be In. 
Díky metodě wrapů se rychle, bezbolestně a bez větší námahy zbavíte svého problému. Zeštíhlíte, ztratíte přebytečné centimetry, zbavíte se celulitidy, zpevníte podkoží a to vše bez extra větší námahy. Tato metoda je velmi dobrým doplňkem k fyzické aktivitě.

V našich salonech nabízíme 2 typy zábalů:

- SLIM - ZEŠTÍHLUJÍCÍ ZÁBAL - Body Wraps Slim je metoda, kde se dá po jedné kúře zhubnout 5-30 cm v celkovém obvodu těla, měříme na 8 místech na těle. Tyto výsledky se měří před wrapem, po wrapu a za 4 dny. Úbytky hned po zábalu jsou díky detoxikaci a po 4 dnech je to díky lymfatickému systému, který začal správně pracovat.

Díky Body Wraps Slim jsme již pomohli stovkám žen získat lepší postavu, shodit problematická místa, která nevycvičily ani pravidelným cvičením. Tento wrap si velice chválí maminky po porodu, které si neví rady co s nadbytečnými kily. Tento Body Wrap je vhodný i pro muže.

Největší úbytky u žen bývají velmi často v oblastech jako je břicho, pas, hýždě, nohy. Díky speciální metodě Body Wraps Slim jsme získali největší úbytek u jedné paní po porodu a to po 3 kůrách 11 cm jen na břiše.

Pro ty, co trpí na zadržování vody v těle, jsou největší úbytky hlavně v dolních končetinách. Setkali jsme se s výsledkem 5 cm na stehně po 2 kúrách. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Tato metoda je ze všech Body Wraps nejoblíbenější. V České republice jsme pomohli již stovkám žen a desítkám mužů, kterým i přes každodenní cvičení dělaly starosti problémové partie. Metodou Body Wraps Slim si udržíte tyto tvary 30 dnů a to bez jakékoliv změny ve Vašem životě. Během kúry doporučujeme upravit dle potřeb životní styl, aby byla proměna co nejtrvalejší.

- ANTICELLULITE - ZÁBAL PROTI CELULITIDĚ - Body Wraps Anticellulite je metoda, kterou se dá bezbolestně zbavit nehezké pomerančové kůže zvané celulitida (celulita). Tato metoda je velmi vhodná pro ty, kterým je nepříjemná liposukce, či další drastičtější řešení pro tento typ problému. Během několika kúr dojde i k úbytku centimetrů ve spodní části těla a vytvarovaní lepšího pozadí.

Tisknout


Navštivte jeden z našich salonů v Hradci nebo Pardubicích

Máte to k nám blíž z Pardubic nebo Hradce Králové? Vyberte si pobočku, která Vám lépe vyhovuje.

Kontakt

Salon Be IN
Labský palouk 495
530 09  Pardubice
Tel.: +420 723 998 677

Chelčického 320
Hradec Králové
Tel.: +420 602 941 902
E-mail: